Передоплата карткою Visa або Mastercard

Ви можете зробити передоплату за сушарку і / або фурнітуру Ezidri за допомогою картки Visa / Mastercard будь-якого банку України без комісії. Для цього при оформленні замовлення оберіть відповідний пункт передоплати та обов'язково вкажіть ваш email. Після підтвердження замовлення на email прийде посилання на сторінку оплати. На цій сторінці у вас є можливість ще раз перевірити вміст замовлення та правильність контактних даних.

Процедура оплати відбувається через системи прийому платежів EasyPay та PayMaster. Ніяких даних про вашу карту через наш сайт не проходить. Крім того рекомендуємо для оплати покупок в інтернет використовувати так звані "віртуальні картки" або "інтернет картки". І перераховувати з вашої основної картки на віртуальну стільки, скільки збираєтеся витратити за один платіж. Багато банків дає змогу зробити таку картку у т.ч. через свої сайти онлайн-банкінгу (без відвідування відділень). Не забудьте уточнити тарифи на обслуговування такої картки.

Щоб полегшити можливе повернення коштів (у випадку відмови від товару) рекомендуємо робити передоплату через "гаманець" easypay. Для цього:

 • Після оформлення замовлення дочекайтеся підтвердження по наявності товару.
 • Зареєструйтеся на сайті easypay.ua (кнопка "Зареєструватися").
  Зайдіть в "особистий кабінет", створіть "гаманець" (посилання "Додати" в меню "Гаманці").
 • Поповніть свій "гаманець" за допомогою картки VISA/Mastercard на суму замовлення (посилання "Поповнити" в меню "Гаманці"). Поповнення на суму від 501 грн без комісії (якщо 500 грн і менше, комісія 5 грн).
 • Перейдіть за посиланням для оплати замовлення Ezidri (висланим вам раніше на email).
  Натисніть "Оплатити замовлення".
 • На сторінці easypay "Вибір способу оплати" натисніть на посилання "Увійти або Зареєструватися" (в правому верхньому куті). Увійдіть до свого облікового запису.
 • На сторінці оберіть пункт "Гаманці" (поруч з номером вашого гаманця та сумою на ньому).
  Натисніть на кнопку "Оплатити". Оплата без комісії.
оплата карткою ezidri

Увійдіть до свого облікового запису Easypay.


easypay оплатити сушарку

Виберіть в списку свій "гаманець".